Szkoła Programowania Dev - Nowy Tomyśl

umiejętność programowania to nie tylko zawód, to pasja i sposób na życie

Poznajmy się!

Dariusz Borowski Dariusz Borowski

Nazywam się Dariusz Borowski.

Od 21 lat pracuję na stanowisku programisty, architekta wiodących systemów informatycznych w Polsce.

Wcześniej pracowałem jako projektant i programista w wielu różnych projektach IT.

Jestem doświadczonym praktykiem, programistą, projektantem i edukatorem. Chcę podzielić się moim doświadczeniem właśnie z Wami. Popyt na informatyków specjalizujących się w programowaniu jest ogromny i wciąż rośnie. Inwestycja w odpowiednią edukacje gwarantuje nie tylko sukces osobisty ale też karierę zawodową.

Prywatnie jestem mężem i ojcem 3 dzieci. Wierzę, że wczesne rozpalenie pasji w młodych umysłach procentuje po stokroć.

W życiu kieruję się hasłem umiejętność programowania to nie tylko zawód, to pasja i sposób na życie. Programowanie uważam za niezwykle cenną umiejętność, wykorzystuję ją niemal codziennie w różnych dziedzinach życia.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Od 2014 roku prowadzę zajęcia z dziećmi i młodzieżą w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu. Na spotkaniach uczę właściwych zachowań w sieci, rozpoznawania zagrożeń i zapobiegania utracie danych.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Zawsze jestem pod olbrzymim wrażeniem wiedzy posiadanej przez Wasze dzieci. Uczniowie doskonale odnajdują się w cyfrowym świecie, z niebywałą lekkością poznają nowe technologie. Jest to znakomita okazja, aby zdobyć nowe kompetencje a być może również fach w ręku.